אימוני BOOST

אימון חכם בקבוצה קטנה אימון משולב בסביבת חדר הכושר המשלב אימוני אירובי וכוח עצים המשלב אימון HIIT ותחנות כאשר חצי מהאימון נעשה על גבי אופני ספינינג, מסילות, אליפטיק וחציו השני נעשה על גבי שאר ציוד הכושר והמכונות בחדר הכושר והכל באווירה מקפיצה ומותאמת אישית עם מדריך/ה שידחפו אתכם לגבהים וביצועים חדשים!

250K+

קלוריות קבוצתיות נשרפו

623+

לקוחות כבר עשו שינוי

5

איזורי דופק

50

דקות אימון

12

מספר משתתפים

600+

*קלוריות לאימון

// מהלך האימון

//1

מניחים את החיישן שתקבלו מאיתנו על הזרוע לפי הוראת המדריך ומתחברים למערכת הממוחשבת. וברגע תופיעו עם שאר חברי הקבוצה על גבי מסכי הענק המצויים ברחבי המועדון ותוכלו לעקוב אחרי המטרות של האימון, כמות הקלוריות הנשרפות, דופק ועוד פרמטרים רבים והכל און-ליין.

//2

מתחילים בחלק אירובי על הליכון, ספינינג או אליפטיקל ועובדים לפי עיקרון 5 הצבעים המנחים בשיעור. חלק זה יגביר שריפה קלורית, יאיץ את קצב חילוף החומרים ויתרום לשריפת שומן מוגברת עד 48 שעות לאחר האימון.

מטרת האימון היא לעבוד בקבוצה. כשכל הקבוצה עובדת באותם טווחי דופק לפי המטרות הממוחשבות תתחיל הקבוצה להרוויח "זמן קבוצתי" , המדריך יכריז על כמות הזמן הקבוצתי שעל הקבוצה לצבור. הגעתם ליעד? הקבוצה ניצחה? מגיע לכם שייק חלבונים מפנק מהבר בסוף האימון מתנה!

//3

אחרי שסיימנו לשרוף ולהתחמם ממשיכים לאימון תחנות מגוון שעובד על כל השרירים ומבוצע על גבי שלל מכשירי כושר, אביזרים, רצועות כוח (TRX) משקל חופשי, תרגילי בטן ועוד מלא תרגילים ואתגרים חדשים
בכל אימון מחדש!

//4

לבסוף נקנח בתרגילי מתיחות ותרגילי נשימות החשובים לשמירת אלסטיות השריר, טווחי התנועה, מפיגים את הסטרס מהאימון ושומרים על גוף מאוזן ובריא!

// לקוחות ממליצים

פיגורא - מועדון הכושר המוביל ברמלה

/

/

להרשמה לאימון היכרות:


פנייה מהירה:

//פיגורא - מועדון הכושר המוביל ברמלה

NEXT GENERATION

GYM & STUDIO

השאר פרטים וקבל שיחה מנציג