פילאטיס מכשירים

// מה זה פילאטיס?

אם את/ה מנסה לשפר את היציבה, להשתקם מפציעה או מכאב כרוני בגב או בכתף, בברכיים ובמפרקים, להתאמן לתחרות אתלטית, לשפר טכניקות ספורט או פשוט מחפש/ת אתגר ספורטיבי ועניין חדש או אם את אחרי לידה או סובלת מאוסטאופורוזיס או מנסה לחזק את רצפת האגן המסייעת למניעת צניחת הרחם ולצמצום בריחת שתן.

//שיטת הפילאטיס מכשירים היא בשבילכם!

פילאטיס, היא שיטת אימון המשלבת תרגילי חיזוק ותנועות עם עקרונות של דיוק שליטה וריכוז. השיטה פותחה ע"י האתלט והחלוץ בשיקום גופני ג'וסף הרברטוס פילאטיס. עוד מימי מלחמת העולם הראשונה, וזאת בעזרת שימוש בציוד ייחודי.

השיטה שמה דגש על חיזוק שרירי הליבה ומסייעת בשיפור היציבה באמצעות: שרירי הבטן, שרירי הגב ורצפת האגן, כל זאת בשילוב עם נשימה, תנועתיות והתארכות.

ניתן לזהות בשיטת פילאטיס השפעות משיטות תרגול אחרות – מזרחיות ומערביות, חדשות או ישנות. מה שמפיח בפילאטיס את הרוח הייחודית שלו והופך את התרגילים לאפקטיביים, מה שגורם למתאמנים לצאת בתחושה של חיות, זקיפות קומה ואנרגיה מחודשת הם העקרונות התנועתיים והפילוסופיים שבבסיס השיטה, בלעדיהם לא ניתן לקרוא לשיטה "פילאטיס": תנועתיות, נשימה, ריכוז, שליטה, דיוק, קצב זרימה והתפתחות שרירים מאוזנת.

השיטה מגבירה את זרימת הדם והחמצן בגוף, עוזרת בקואורדינציה, מגדילה את טווח התנועה ואיזון השרירים, משחררת לחצים עייפות ומתח, משחררת את הגוף מהרגלי יציבה לקויים, ויוצרת גוף בריא המתנועע ביעילות ובגמישות.

האימון בסטודיו לפילאטיס מכשירים מועבר ע"י צוות מדריכות מנוסות בעל רקע עשיר בספורט ושיקום. השיעורים מועברים בקבוצות קטנות של עד 9 מתאמנים לקבוצה.

פיגורא - מועדון הכושר המוביל ברמלה

/

/

להרשמה לאימון היכרות:


פנייה מהירה:

//פיגורא - מועדון הכושר המוביל ברמלה

NEXT GENERATION

GYM & STUDIO

השאר פרטים וקבל שיחה מנציג